SKLEP INTERNETOWY​

Badania na potrzeby raportu podsumowującego branżę ecommerce w Polsce wykazały, że aż 79,5% sklepów zanotowało wzrost sprzedaży w roku 2017. Dostępne obecnie oprogramowanie pozwala na bardzo sprawne zarządzanie i promocje własnego sklepu internetowego. Wyniki te rosną z roku na rok, a razem z nimi rosną przychody właścicieli sklepów. Z tego powodu coraz większa część młodych przedsiębiorców decyduje się na otworzenie własnego e-sklepu, a duża cześć przedsiębiorców prowadząca sklepy stacjonarne decyduje się na otwarcie sklepu internetowego, aby zwiększyć zyski swojej firmy. 

Procentowy udział poszczególnych branż polskich e-sklepów

0
Odzież
0
Dom i ogród
0
Zdrowie/uroda
0
Dzieci
0
Upominki
0
Pozostałe

Przedsiębiorcy otwierając swoje sklepy chcą przede wszystkim wykorzystać zmianę zachowań konsumenckich. Obecnie ponad 60% polaków regularnie kupuje w internecie. Przedsiębiorcy, którzy zauważyli spadek sprzedaży w swoich sklepach stacjonarnych coraz częściej tworzą własne sklepy internetowe, dzięki czemu kupujący, który po wizycie w sklepie stacjonarnym rozpocznie poszukiwania produkty w sieci po niższej cenie, znajdzie również jego ofertę, co może znacznie zwiększyć ich miesięczną sprzedaż.

Jako Mr Boar zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem intuicyjnych i prostych sklepów internetowych od 2015 roku. Oferowane przez nas system posiadają bardzo duże możliwości integracji z innymi serwisami takimi jak Allegro, dzięki czemu jeśli prowadzisz już teraz sprzedaż z wykorzystaniem tej platformy, to korzystając z przygotowanego przez nas sklepu, możesz go w stu procentach zintegrować ze swoim kontem na Allegro, nie tracąc przy tym zgromadzonych opinii i stałych klientów. Twój sklep możemy również zintegrować z systemami firm kurierskich czy Poczty Polskiej.

O tym jak wyglądały prace nad wdrożeniem sklepu dla czwartej marki w portfolio Mr Boara mówimy w tutaj:

Dla Twojej firmy przygotujemy bardzo prosty w obsłudze sklep internetowy, który w zależności od Twoich potrzeb może zawierać:

 • Płatności online
 • Systemy promocyjne (min. system automatycznych promocji, rabatów, wyprzedaży, bestsellerów czy produktów polecanych)
 • Program lojalnościowy (wymiana punktów za zakupy na na zniżki przy kolejnych zakupach)
 • Pełne statystyki ruchu klientów w sklepie (z danymi demograficznymi jak wiek, miejsce zamieszkania itp.)
 • Zintegrowaną skrzynkę pocztową
 • System zbierania adresów email i wysyłki newslettera
 • Blog firmowy
 • Integrację min. z Facebookiem, Gmailem, Pocztą Polską, Amazonem czy Allegro
 • Dodatkowe wersje językowe z automatycznym przelicznikiem walut

Twój sklep przygotujemy po przeanalizowaniu schematu zachowań zakupowych Twojej grupy docelowej. Po wdrożeniu sklepu przeprowadzimy też dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy szkolenie z obsługi sklepu i systemu zamówień. Każdy sklep bez dodatkowych opłat wykonujemy:

 • w technice RWD (dopasowanie do szerokości ekranu telefonu, tabletu czy komputera)
 • z regulaminem oraz innymi niezbędnymi z prawnego punktu widzenia podstronami (min. polityka prywatności czy informacja o plikach cookies)
 • z certyfikatem SSL (zapewniającym bezpieczeństwo przeglądania stron)

Zadzwoń do nas, a wyjaśnimy Ci wszystko w maksymalnie 2 minuty i 17 sekund.

697 938 484

Możesz też wysłać do nas mail bezpośrednio na: kontakt@mrboar.pl
lub skorzystać z poniższego formularza.

Przejdź do innej kategorii.

Grafika
Materiały Reklamowe
Branding
Chatbot
Filmy Produktowe
Montaż Filmów
Marketing
Strona Internetowa
Sklep Internetowy