MONTAŻ FILMÓW​

Na przestrzeni ostatnich lat video marketing z niszowej formy promocji stał się drugim najczęściej stosowanym sposobem przekazywania informacji informacji klientom i grupie docelowej. Odbiorcy reagują o 72% częściej na posty zawierające materiały wideo i przede wszystkim w 59% przypadków zapoznają się z nimi do końca.

Firmy coraz częściej wykorzystują filmy aby:

  • zaprezentować produkty
  • poinformować odbiorców o nowej ofercie lub zmianach w firmie
  • podzielić się z obserwującymi wiedzą
  • wdrożyć nowych pracowników
  • zaprezentować swoją firmę „od środka”

Ale przede wszystkim do skutecznej promocji. Młodsi odbiorcy preferują wideo jako formę pozyskiwania informacji na temat firmy, ponieważ jest ona dla nich zwyczajnie wygodniejsza niż teksty czy grafika. Z wideo marketingu bardzo intensywnie korzysta firma Red Bull, która obecnie zdecydowaną większość informacji oraz działań promocyjnych realizuje właśnie z wykorzystaniem wideo.

Jako Mr Boar od 2014 roku regularnie realizujemy kolejne kampanie z wykorzystaniem video marketingu. W ramach projektu DZIK DZIKI w sierpniu 2018 roku opracowana została przez nas wielomiesięczna kampania teaserowa zwiastująca ponowne wprowadzenie marki na rynek, wykorzystująca przede wszystkim video marketing. Innym przykładem wykorzystania tej formy marketingu są filmy teaserowe dla Corvus In., które wspiera strategicznie działalność Mr Boara. 

Dla Twojej firmy możemy zająć się montażem filmów z dostarczonych przez Ciebie materiałów lub zająć się również realizacją nagrań. 

Zadzwoń do nas, a wyjaśnimy Ci wszystko w maksymalnie 2 minuty i 17 sekund.

697 938 484

Możesz też wysłać do nas mail bezpośrednio na: kontakt@mrboar.pl
lub skorzystać z poniższego formularza.

Przejdź do innej kategorii.

Grafika
Materiały Reklamowe
Branding
Chatbot
Filmy Produktowe
Montaż Filmów
Marketing
Strona Internetowa
Sklep Internetowy