CHATBOT​

Chatboty to automaty instalowane np. na profilach firm na Facebooku, które zajmują się wstępnym kontaktem z klientem. Podstawową zaletą korzystania z chatbota jest oszczędność czasu i pieniędzy na obsługę klienta. Potrafi on odpowiedzieć automatycznie na nawet 80% zapytań klientów, i w odróżnieniu od osób, która zajmowałaby się obsługą klienta, odpowiada natychmiast. W chatbocie możesz umieścić sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, prezentację oferty, informacje na temat aktualnych promocji czy ścieżkę, która skieruje klienta do odpowiedniej osoby w Twojej firmy. 

Jako Mr Boar rekomendujemy korzystanie z chatbotów przede wszystkim ze względu na dużo większą skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi metodami obsługi klienta. Klienci otwierają obecnie zaledwie 20% otrzymywanych maili i otwierają jedynie 3% umieszczonych w nich linków. W przypadku facebookowego messengera otwierają oni aż 88% wiadomości i 56% umieszczonych w nich linków.

Porównanie skuteczności maili i wiadomości na Facebooku. 

Mail

Otwieralność wiadomości
20%
Klikalność linków
3%

Facebook

Otwieralność wiadomości
88%
Klikalność linków
56%

Dodatkowo w momencie gdy klient zrezygnuje z kontaktu lub zakończy „rozmowę” z chatbotem, jego dane nadal są zapisywane w systemie, więc będziesz mógł skontaktować się z nim i porozmawiać osobiście. 

Chatbot jest jak pracownik biura obsługi, ale o połowę tańszy, odpowiada na pytania klientów natychmiast, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. No i nie bierze urlopów.

Dla Twojej firmy możemy przygotować chatbota o dowolnym stopniu skomplikowania. Od prostego automatu prezentującego ofertę do narzędzia, które odpowie na pytania klienta oraz automatycznie wyśle mu okresowe informacje na przykład z aktualnymi promocjami lub nowymi produktami w ofercie. 

Zadzwoń do nas, a wyjaśnimy Ci wszystko w maksymalnie 2 minuty i 17 sekund.

697 938 484

Możesz też wysłać do nas mail bezpośrednio na: kontakt@mrboar.pl
lub skorzystać z poniższego formularza.

Przejdź do innej kategorii.

Grafika
Materiały Reklamowe
Branding
Chatbot
Filmy Produktowe
Montaż Filmów
Marketing
Strona Internetowa
Sklep Internetowy