BRANDING​

Branding pochodzi od staronordyckiego brandr – „palić”. Obecnie stosuje się go przede wszystkim w odniesieniu do wszystkich zabiegów stosowanych przez firmy, które mają na celu odróżnienie ich od konkurencji. Początki tworzenia marek sięgają już czasów starożytnych rzemieślników, którzy stosowani oznaczenia, piktogramy czy tabliczki, które pozwalały zidentyfikować ich produkty wśród produktów konkurencji i były gwarancją jakości oferowanej przez producenta. Obecnie przy tak większej niż kiedykolwiek wcześniej konkurencji wyrazisty i unikalny branding jest firmie absolutnie niezbędny. Wiele firm popełnia błąd budując wizerunek swojej marki opierając go jedynie o logo i nazwę firmy, nie zdając sobie sprawy z tego, że branding to przede wszystkim skuteczna komunikacja z klientem.

Jako Mr Boar od 2012 roku stworzyliśmy kilkaset pełnych identyfikacji marek dla naszych klientów oraz marek własnych. Poniżej znajdziesz wybrane przykłady stworzonych przez nas logotypów.

Jako Mr Boar tworzymy również projekty firmowych opakowań, które dodatkowo podkreślają wizerunek i charakter marki. Jednym z najciekawszych przykładów jest realizacja opakowań dla projektu „Polski Heisenberg”- marku cukierków stylizowanych na charakterystyczny narkotyk z serialu Breaking Bad. Opakowanie miało na myśl przywodzić bardzo „surową stylistykę” i nawiązywać do sposobu pakowania stosowanego w serialu, przy jednoczesnym przekazaniu wszystkich informacji na temat sposobu przechowywania, składu oraz przydatności do spożycia. 

Opakowanie zaprojektowane dla „Polskiego Heisenberga”

Plakat promujący serial Breaking Bad

Dla Twojej firmy przygotujemy jedyne w swoim rodzaju materiały wizerunkowe, które zapadną w pamięć Twoim klientom i wyróżnią Cię na tle konkurencji. Wykonamy dla Ciebie:

  • Logo
  • Nazwę firmy i hasło reklamowe
  • Firmową czcionkę oraz kolorystykę marki
  • Szablony maili, newslettera i prezentacji dla klientów 
  • Papier firmowy
  • Projekty opakowań produktów
  • Identyfikację wizualną Twojej firmy od a do z

Zadzwoń do nas, a wyjaśnimy Ci wszystko w maksymalnie 2 minuty i 17 sekund.

697 938 484

Możesz też wysłać do nas mail bezpośrednio na: kontakt@mrboar.pl
lub skorzystać z poniższego formularza.

Przejdź do innej kategorii.

Grafika
Materiały Reklamowe
Branding
Chatbot
Filmy Produktowe
Montaż Filmów
Marketing
Strona Internetowa
Sklep Internetowy